+18 Sohbet


+18 Sohbet

+18 Sohbet Online Odaları

Sohbet odalarımız tamamen ücretsiz olup aradığınız arkadaşı burada bilebileceksiniz +18 sohbet odalarına girip rahatlıkla sohbet edebileceksiniz hemde bedava diğer siteler gibi gold üyelik , vıp üyelik yani kısacası PARA TL istemiyoruz, sadece bağlan butonuna tıklayarak +18 Sohbet odalarımıza giriş yapabileceksiniz hemde sınırsız, doyumsuzca konuşabileceksiniz.

Sizde yetişkin kullanıcıları bulabileceğiniz fikriyle gelmek istiyorsanız aramızda her zaman yeriniz vardır. Ancak odalarımız sapıkça düşüncelerle gelen kullanıcılara açık değildir şimdiden bilgilendirmesini yapalım. Sizlerin güvenliğini ve aile ortamı içerisinde yeni arkadaşlarla tanışma imkanınızı sağlamakla görevliyiz.

İlkelerimiz Kurallarımız

Gulucuk.Org kullanıcıları ve misafirlerin rahat güvenli bağlantı yolu ile muhabbet, diyalog ile hoş vakitler geçirmek adına yönetim olarak her detay ince bir şekilde düşünülmüştür Özel sohbetlerinizde uzaktan uzağa md5 şifreleme argüman tekniği kullanılır 3 şahısların muhabbet, diyaloğ, Chat geçmişinizi paylaşamaz Kural ihlali ve yasadışı faaliyetler yürütmek isteyen kötü niyetli kişilerin girişimi oldugu anda resmi kurum ve kuruluşlara bilgi aktarımı yapılmaktadır. Ddos, Udp, Botnet, Syn, Küfür, Flood, Hakaret, Siyaset, Örgütsel tüm aktiviteler davranışlar Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca suç unsuru görülen bilişim suçu sayılan ihlaller sitemiz içerisinde yasaktır.

 


Etiketler : , , , , , , , , , ,

2 comments on “+18 Sohbet
  1. Nur dedi ki:

    Keyifli sohbetin dogru adresinde sizleride güzel sohbetimize bekliyoruz…

  2. aSi_KaN dedi ki:

    Emeği geçenlere teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*