Ciddi Sohbet

Ciddi Sohbet Sitesi
Merhaba dostlar ciddi sohbet sitesi hepimizin aradığı ciddiyet, kalite, seviyeli sohbet hepsi burada bulunuyor. Tabi her zaman insanlar ciddi bir şekilde sohbet edecek diyede bir şey yok ciddi kelimesinin Türkçe deki anlamı değişiyor tabi çeşitli anlamlarda taşıyor bir örnek verecek olursak.

Şaka olmayan gerçek, değerli ağırbaşlı, kaygı verici, ağır, özen gösterilen, önem verilen, güven verici, sağlam üzerinde durulması gereken önemli, eğlendirme amacı gütmeyen, şakalaşmayan gülmeyen ve daha bir çok anlam taşıyan ciddi kelimesinde bizlerin yeri neresi yani ? Ciddi sohbet sitesi derken neyi kastettik tabi güven verici sağlam ALLAH a şükür güvenli oluşumuzu ve sağlamlılığımızı daha yitirmedik. Allah bizi bu dürüstlükten doğru yoldan ayırmasın peki bir sitede ciddiyet kimden başlar ?

Chat Odaları Site Sahibinin Ciddiyeti Nedir ?

Sitesini kurma amacının insanlara çıkarsız hizmet etmesi,

Ziyaretçilere kurucu olarak saygısında kusur etmemesi insanların hepsini ayırım yapmadan bir tutması,

Bayanlara asla yan gözle art niyetle yaklaşmayarak kardeş gözü ile bakıp bu tavrı ile öteki erkeklere örnek olması,

Site kurucusuyum diye atık kestik tavırlarda olması,

Siteye giren katılımcılara nasıl davranacağını bilemesi gerekir.

Ziyaretçilerin Yapması Gerekenler ;

Ziyaretçiler sohbet genelinde seviyeli konuşmaya dikkat etmeli bayanları ısrarcı tavırları ile rahatsız etmemeli,

Kanal genelinde argo küfür rencide edici imalı da olsa küçük düşürücü laflardan kaçınmalı,

Karşılarındaki bayan yada erkek olsun saygıyı elden bırakmamalı en ufak bir kızgınlıkta asabileşerek sohbetin tadını kaçırmamalı,

Özelikle siteye girişlerinde aldıkları rumuza dikkat ederek topluma yakışır şekilde rumuz almalı,

Kanal genelinde ve özellerde iletişim kurdukları kişilerle sözlerini seçici kullanmalı ve özel konuşmalarını genele yansıtmamalıdır.

Ciddi Sohbet Odalarında Bayanların Yapmaması Gerekenler ;

Bazen erkekler kadar bayanlarda agresif tavırlar takınarak kırıcı konuşmalar yapabilmekteler. Zira karşılarındaki kişi bayanda olsa beyde olsa hoşgörü ile yaklaşılmalıdır. Arkadaş seçimlerinde dikkatli seçici davranarak tanımadığı kim olduğunu bilmediği kişilerle özel bilgi paylaşımında bulunmamalı, zira paylaştıkları takdirde hayatlarını olumsuz etkileyecek sorunlarla karşılaşmamak için iletişim kurdukları kişilerle mesafeli davranmalıdırlar. Aksi takdirde başlarına gelecek olaylardan sitemiz sorumlu değildir. Çünkü biz daima bu konuda uyarılarımızı tekrarlamakta olup, uyarılarımızı dikkate almayanların bizlerin bilgisi dahilinde olmayan olaylardır. Karşılarındaki site sahibi bile olsam kimse boyun eğmek zorunda kalmayarak, skype, telefon numarası, face gibi şeyler paylaşmaya mecbur değildir. Tüm ziyaretçilerimizin ciddi sohbet sitesi olarak üzülmelerine karşıyız. Uyarılarımızın dikkate alınmasını önemle rica ederiz saygılarımızla hoş sohbetler.

Etiketler:,, 130 Kişi Okunma 22 Şub 2017

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

Antalya Sohbet

Antalya

01 Mar 2017
ideal sohbet

İdeal Sohbet

26 Şub 2017
Ankara Sohbet

Ankara

25 Şub 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!